پرایمر ژله ای پروفشنال بنفیت

پرايمر صورت پروفشنال بنفیت به سرعت ظاهر منافذ باز و خطوط پوست را پوشش داده و پوستی نرم و لطیف را ایجاد می کند.زیرساز آرایشی بنفیت حاوی ویتامین E بسیار سبک و دارای فرمولاسیون ابریشمی، بدون روغن و چربی تمام جای جوش و لک را به طورکامل پوشش میدهد و پوست را برای آرایش آماده می سازد. زیرساز بنفیت همچنین ماندگاری و کیفیت آرایش را بدون هیچ گونه تغییری افزایش می دهد. پرایمر صورت پروفشنال محافظی نامرئی و صاف برای صورت ایجاد کرده و سطح پوست را بدون عیب و نقص نشان می دهد. هم می توان از آن به تنهایی استفاده کرد و هم می توان زیر یا روی آرایش آن را زد. شما می توانید برای تهیه این پرایمر صورت و سایر محصولات بنفیت به فروشگاه محصولات آرایشی بهداشتیلیلیوم مراجعه کنید.

برای خرید محصولات بنفیت اصل با لیلیوم تماس بگیرید.

تلفن : 02188558997 - 09190063235

آدرس سایت : www.liliyome.com

توضیحات تکمیلی پرايمر صورت پروفشنال بنفیت

Benefit The POREfessional Face Primer

پرایمر صورت پروفشنال بنفیت

زیرساز آرایش حرفه ای

تصحيح خطوط، چين و چروك و منافذ باز پوست

با دوام و ماندگاری طولانی

داراي ويتامين E

فاقد چربی

پوشش دهی بالا

حاوی رنگدانه

دارای فرمولاسیون سبک وزن و ابریشمی

بسیار نرم و لطیف

عدم تغییر رنگ و ایستایی کرم پودر در طی روز

پوشش کامل جای جوش، منافذ باز پوست

محافظ پوست از رادیکال های آزاد

افزایش دوام و کیفیت آرایش

مخصوص پوست هاي مختلط و چرب

 

 

به پوستهایی که دارای منافذ باز هستند اصطلاحاً پوست پرتقالی گفته می شود. در ویدیو زیر خواهید دید که سطح منفذ دار یک لیمو را با استفاده از پرایمر بنفیت چگونه یکنواخت می کند. این پرایمر در نوع خود بهترین بوده و در تمام دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.


تشخیص پرایمر بنفیت اصل و تقلبی

یکی از دغدغه های خریداران این محصول ، خرید نمونه ارجینال می باشد. متاسفانه همانند هر کالای پرطرفدار دیگری نمونه های تقلبی زیادی از بنفیت در بازار وجود دارد. در اینجا به برخی علائم و نشانه های بنفیت اصل اشاره می کنیم.

قیمت پرایمر بنفیت اصل

 

  • دارای پوشش آلومینیومی می باشد و بایستی برای استفاده از آن، پوشش را برداشت.
  • مایع پرایمر بنفیت غلیظ بوده و شل و وارفته نمی شود.
  • توجه به نشانه های ظاهری پرایمر که در زیر به آن اشاره می شود.

تصویر موجود عکس پرایمر بنفیت اصل ۲۲ میل می باشد.در این تصویر به جای قرار گرفتن پای خانم دقت کرده و آن را برای خرید مدنظر قرار دهید. چرا که در بنفیتهای تقلبی این تشابه وجود ندارد.

 

نحوه استفاده : نخست یک لایه نازک از زیرساز را بر روی پوست تمیز و مرطوب گذاشته، سپس به آرامی با توسط براش، اسفنج یا انگشتان دست، از مرکز صورت به سمت بیرون ماساژ داده و پخش شود. سپس چند لحظه صبر گردد و آرایش به طور معمول اعمال شود.

پوست هاى خشك قبل از استفاده از اين پرايمر ميتوانند از مرطوب كننده استفاده كنند .

/ 0 نظر / 6 بازدید